Ocena strony 4

Oceny:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Okulista Częstochowa prywatnie

W diagnozie i leczeniu wielu zaburzeń wzroku pomoże przyjmujący prywatnie okulista w Częstochowie. Zajmuje się on różnego rodzaju zaburzeniami widzenia, takimi jak dalekowzroczność, jaskra czy zaćma. Wykonuje wszystkie niezbędne badania i formułuje odpowiednie zalecenia, dotyczące zarówno leczenia farmakologicznego, jak i środków wspomagających widzenie – okularów lub soczewek kontaktowych.

494
0
2
Leczenie paradontozy laserem

Nawet co drugi dorosły Polak może zmagać się z problemem paradontozy, czyli choroby dziąseł prowadzącej do odsłaniania szyjek zębowych. W gabinecie City Dental wykonujemy leczenie paradontozy laserem, co przynosi pozytywne rezultaty, szczególnie w kwestii szybkiej regeneracji tkanek i usuwania szkodliwych bakterii.

169
0
3
Okulary Warszawa

Na naszej stronie internetowej i w salonie w Warszawie znajdziesz okulary pochodzące od renomowanych światowych marek - między innymi firmy Ray Ban, znanej z najwyższej jakości wykonania i sportowego charakteru swoich wyrobów. Wybierając je możesz być pewien, że będą Ci służyć przez długi czas. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy.

30
0
4
Osteopata

Jeżeli cierpią Państwo na choroby związane z kośćmi, nieinwazyjne metody leczenia proponuje nasz osteopata z Bydgoszczy. Pomaga uśmierzyć ból kręgosłupa, głowy, karku, ulżyć w nerwobólach, schorzeniach bioder, rwie kulszowej, porażeniu i niedowładu mięśni szkieletowych. Zajmie się poprowadzeniem zajęć korekcyjnych dla dzieci z wadami postawy, takimi jak skolioza. Poprowadzi fizjoterapię dla sportowców po przebytych kontuzjach. Innym schorzeniem, którym się spprawnie zajmuje jest tzw. wypadnięty dysk.

449
0
5
Dentysta Bydgoszcz

Regularne, profilaktyczne wizyty u dentysty powinniśmy odbywać nie rzadziej niż raz na pół roku. Stomatolog w gabinecie E.B. Cenker w Bydgoszczy stosuje nowoczesne metody znieczulania i leczenia uzębienia. Polecamy również naszego ortodontę, który leczy skrzywione zgryzy i upiększa uśmiechy naszych pacjentów.

245
0
6
Psycholog transportu Wrocław

Nasz psycholog transportu działający we wrocławskim ośrodku zajmuje się prowadzeniem badań dla kierowców, operatorów dźwigów i innych urządzeń mechanicznych, górników, a także osób działających na dużej wysokości oraz odpowiedzialnych za zabezpieczenia techniczne. Wydaje stosowne orzeczenia oraz wnioski.

190
0
7
http://responsywnestrony.pl/

Zapraszamy do sprawdzenia naszej strony internetowej, w ramach której znajdziecie wykonywane przez nas strony responsywne. Dzięki przygotowanym przez nas rozwiązaniom możliwe jest zapewnienie naszym klientom prawidłowego funkcjonowania ich portalu internetowego na różnego typu urządzeniach. Pozwalają one bowiem na zautomatyzowane dostosowanie ich wymiarów do rozmiarów i rozdzielczości danych sprzętów, takich jak na przykład smartfony czy tablety. Gwarantujemy Wam kreatywne podejście i atrakcyjne wizualnie projekty.

312
0
8
Eufilter

Różnego rodzaju filtry powietrza, takie jak filtry kasetowe czy kieszeniowe to produkty, które znajdują szerokie zastosowanie w zakładach przemysłowych. Filtry kasetowe i inne znaleźć można w ofercie naszego sklepu, który daje gwarancję najwyższej jakości produktów. Nasze wyroby EuFilter spełniają wszelkie wymogi konstrukcyjne, a także funkcjonalne.

385
0
9
Bramy Hormann

W ofercie przedsiębiorstwa znaleźć można między innymi bramy Hormann, rozwiązania przeznaczone dla przemysłu (o znakomitej trwałości i odporności), różnorodne drzwi (również wejściowe do domu) i inne profesjonalne propozycje. Szczegóły przygotowanej oferty znajdują się na stronie internetowej unidoor.pl.

27
0
10
Odciągi

Firma Klimawent S.A. to wieloletni specjalista w produkcji takich wyrobów jak np. odciągi zanieczyszczeń i pyłów, wentylatory przemysłowe czy też odsysacze spalin samochodowych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod produkcji oraz najwyższej klasy materiałów, oferujemy Państwu tylko produkty perfekcyjnie wykonane oraz niezawodne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej.

471
0
11
Zabudowa wnęk, system Elfa

Jedną z coraz częściej stosowanych technik jest nic innego jak kompleksowa zabudowa wnęk. To pozwala na zagospodarowanie posiadanej przestrzeni bez większych problemów i wykorzystywanie jej w pełni. To dla wielu rozwiązanie atrakcyjne. Wysoka jakość i zaawansowani technologiczne jakie prezentują sobą produkty marki elfa stanowią wielkie atuty dla tego typu zastosowań. Można w ten sposób wzbogacić swoje wnętrze. To ważne, by wiedzieć jakie możliwości oferują nam obecnie nowoczesne meble.

287
0
≡ 2017 © swiat-fantastyki.