Ocena strony 7

Oceny:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Regeneracja turbosprężarki

Firma TOMAG specjalizuje się w serwisowaniu elementów układu doładowania do silników samochodowych. Regeneracja turbosprężarki polega na rozebraniu jej na czynniki pierwsze, dokładnym wyczyszczeniu poszczególnych elementów i wymianie na nowe tych uszkodzonych. Po złożeniu całość działa bez zarzutu. Zapraszamy do skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia.

188
0
2
Szkoła jazdy Kielce

Szkoła jazdy Enigma, zlokalizowana w centrum miasta Kielce, pragnie Państwa serdecznie zaprosić do rozpoczęcia kursu już w najbliższym czasie. Nasza oferta wyróżnia się nie tylko niezwykle atrakcyjnymi cenami, ale także indywidualnym spojrzeniem na każdego kursanta, bardzo miłą, możliwie bezstresową atmosferą oraz jazdami w samochodach, na których w późniejszym czasie zdaje się egzamin. Efektem takiego podejścia szkoły jazdy Enigma jest bardzo wysoka skuteczność nauki oraz zadowolenie kursantów. Zapraszamy!

541
0
3
Myjnie samochodowe

Jeśli interesują Państwa bezdotykowe myjnie samochodowe zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www. Oferujemy Państwo bezdotykowe myjnie samochodowe. Prowadzimy ich budowę i sprzedaż. Jeśli interesuje Państwa współpraca z naszą marką gorąco zachęcamy do współpracy z naszą marką. Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem czysto.pl

426
0
4
Poliuretan koła

Dzięki swojej wysokiej wytrzymałości na substancje chemiczne, znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym. Oferowane przez nas koła z poliuretanu nadają się do pracy od -20 stopni do nawet 80 stopni C. Widelec i głowica obrotowa są wykonane ze stali nierdzewna, a ich bieżnik jest bardzo bezpieczny dla podłogi.

412
0
5
przewóz materiałów sypkich

Jesteśmy firmą transportową oferującą spedycję krajową oraz międzynarodową. Przewóz materiałów sypkich odbywa się przy pomocy silosów, które wyposażone są w system rozładunku grawitacyjny lub pneumatyczny. Przewozimy między innymi takie towary jak skrobia, soda, granulaty oraz inne produkty z branży chemicznej.

71
0
6
Przewóz zwierząt

Oferowany przez firmę transport psów i kotów wykonywany jest z nałożeniem dużego nacisku na zdrowie pupili. Realizujemy przewóz zwierząt zarówno drogowy, jak i lotniczy, stosując się do międzynarodowych przepisów. Polecamy również w jaki sposób wybrać najlepszą klatkę pod względem wymiarowym oraz dodatkowych akcesoriów.

481
0
7
Lotnisko Szczecin tanie bilety

Oferta naszej firmy to dowóz na lotnisko Szczecin. Tanie bilety online zakupią Państwo bez wychodzenia z domu? U nas bilety na wiele połączeń dostaniesz w najniższej cenie. Tanie bilety autokarowe to przepustka do innych miast i państw dla każdego dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą.

515
0
8
Suszarnia warzyw

Nasza firma działa na krajowym rynku od wielu lat. Zajmujemy się kompleksową dystrybucją nowoczesnych urządzeń, których zadaniem jest odparowywanie nadmiaru wilgoci z różnorodnych produktów. Posiadamy w swoim asortymencie zarówno suszarnie przemysłowe do cegieł, jak i urządzenia przeznaczone do zastosowania w branżach spożywczych. Można w nich osuszać warzywa i owoce, zioła, a także grzyby. Szczegółowych informacji technicznych dotyczących naszych produktów należy szukać na naszej oficjalnej stronie internetowej.

151
0
9
Szpachlówka samochodowa

Szukasz solidnej firmy, która oferuje szeroki wybór artykułów do skutecznego usuwania nieestetycznych zarysowań i kompleksowej renowacji karoserii? Nasze produkty doskonale sprawdzą się w tej roli. Zapewniamy, że każda szpachlówka samochodowa, która znalazła się w naszym asortymencie, cechuje się niezwykłą wytrzymałością i zapewnia trwały efekt.

194
0
≡ 2019 © swiat-fantastyki.