Ocena strony 3

Oceny:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Zarządzanie flotą samochodową

Jedną z podstaw wydajnego funkcjonowania przedsiębiorstwa jest sprawne zarządzanie flotą samochodową. Niejednokrotnie koszty generowane właśnie przez flotę stanowią najpoważniejszy wydatek w zestawieniach danej firmy. Często poszukuje się sposobów na ich obniżenie, natomiast bez szczegółowej kontroli niemożliwe jest odnalezienie optymalnych środków prowadzących do oszczędności. Dzięki propozycji Arval zarządzanie flotą Państwa firmy już wkrótce będzie znacznie prostsze i wydajniejsze. Zapraszamy do poznania szczegółów.

387
0
2
pełna księgowość

Doskonała znajomość przepisów prawa, jak również umiejętność dopasowywania zakresu i sposobu obsługi do indywidualnych potrzeb Klienta - to właśnie wyróżnia biuro Black Ink z Wrocławia. Obsługa księgowa, którą realizujemy, z pewnością ułatwi codzienne funkcjonowanie i pomoże w sprawnym rozwijaniu działalności gospodarczej.

448
0
3
Ogrodzenia gabionowe

Proste w swoim wyglądzie, niezwykle naturalne, łatwe w montażu, a jednocześnie nadzwyczaj trwałe, przepuszczalne i elastyczne - ogrodzenia gabionowe stanowią niezwykle intrygującą alternatywę dla ciężkich, często bardzo kosztownych rozwiązań tradycyjnych. Zapraszamy serdecznie do kontaktu ze specjalistami Progress Eco.

563
0
4
Cushman & Wakefield Biura do wynajęcia

Cushman & Wakefield oferuje najlepsze, przestrzenne i elegancko wyposażone biura do wynajęcia, które z pewnością spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania. Postaw na świeży start w świecie biznesu i wybierz tę fantastyczną ofertę! To nie tylko wyjątkowe pomieszczenia, ale także atrakcyjne warunki współpracy.

370
0
5
Falownik

Nie jest wcale tak, że kobiety nie pchają się co zawodów, które powszechnie uważane są za męskie. Niektóre z nich interesują się tzw. nie-kobiecymi tematami i doskonale wiedzą, czym jest na przykład falownik. Od małego interesowały się przepływem prądu, ciekawiła ich elektryka i poszły przed siebie, nie oglądając się na normy w naszej kulturze. Falowniki rzeczywiście mają w sobie taką siłę, że mogą zaciekawiać. Te kobiety, które znają się na rzeczy, podpowiadają przeważnie dużym firmom, zajmującym się chociażby instalacjami elektrycznymi, że właśnie falownik to ich przyszłość.

422
0
6
Przetworniki wilgotności

Nie wyobrażamy sobie już dziś życia bez wielu urządzeń: telewizora, przed którym spędzamy statystycznie 3-4 godziny (przodują Amerykanie, Polacy w środku stawki), internetu, który poza rozrywką jest znakomitym narzędziem pracy. Dzięki protokołowi IP możemy: świadczyć pracę, kupować różnego rodzaju przetworniki wilgotności, perfumy, książki, brać pożyczkę, płacić rachunki, rozmawiać, przesyłać szybko dokumenty. I to wszystko nie wychodząc z domu! Od kilku lat hitem urządzenia wyposażone w przetworniki wilgotności nawilżające powietrze. Przetworniki wilgotności wykrywają zbyt suche powietrze i nawilżają je parą, co wpływa na nasze zdrowie.

295
1
7
Profile aluminiowe

Stojak na katalogi musi być dość lekki i najlepiej gdy ma profile aluminiowe. W ten sposób, nawet podczas targów, łatwiej jest go przesunąć. Zdarza się bowiem, że wybrane przez nas początkowe miejsce jego postawienia jest nieodpowiednie (na przykład tarasuje lekko przejście). Wówczas, jeżeli profile aluminiowe są odpowiednio wykonane, nie będzie żadnego problemu z jego przemieszczeniem. Pamiętajmy również, że czasami warto zainwestować w stojak na kółkach – sprawa będzie jeszcze prostsza. Jeżeli chodzi o profile aluminiowe oraz rzeczy z nich wytworzone są one warte swojej ceny.

490
0
8
Roboty ziemne -TKZ Sp. z o. o.

Specjalnością naszej firmy są roboty ziemne, pozwalające na przygotowanie terenów dla firm budowlanych, telekomunikacyjnych etc. Nasze działania umożliwiają prowadzenie kabli, przewodów. Kadra doświadczonych fachowców wykonuje dla Państwa także wyburzenia, rozbiórki budynków, niezdatnych do ich użytkowania.

464
0
≡ 2017 © swiat-fantastyki.