Ocena strony 3

Oceny:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Ubezpieczenie domu online

Ubezpieczenie domu online w naszej firmie obejmuje wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwa, na jakie jest narażony Twój majątek. Dotyczy nie tylko samej powierzchni mieszkalnej, ale też pozostałych pomieszczeń (piwnica, strych, budynki gospodarcze). Ubezpieczenie domu w naszej firmie to inwestycja wyjątkowo atrakcyjna i korzystna.

236
0
2
Wycena domów Toruń

Jako licencjonowani rzeczoznawcy majątkowi i budowlani działamy w Toruniu na danych obszarach: analiza rynku, wycena nieruchomości, domów, ekspertyza. Tworzymy operaty szacunkowe opierając się o przepisy prawa rynkowego i odpowiadając na różne potrzeby klientów, takie jak na przykład podział majątku czy negocjowanie cen kupna i sprzedaży.

489
0
3
Obsługa prawna lekarzy

Osoby wykonujące zawody medyczne muszą liczyć się z odpowiedzialnością za ewentualne błędy przy pracy. Obsługa prawna lekarzy obejmuje przygotowywanie dokumentacji oraz reprezentację przed sądem. Adwokaci zajmują się także analizą sytuacji klientów, w tym podmiotów leczniczych, farmaceutycznych oraz przeprowadzających badania kliniczne.

479
0
4
Po co zakładać stowarzyszenie

Zakładanie stowarzyszeń jest ważnym krokiem w rozwoju społecznym i gospodarczym. Po co jednak warto zdecydować się na założenie stowarzyszenia? Przede wszystkim, stowarzyszenie daje możliwość łączenia sił i wspólnego działania w różnych dziedzinach, takich jak kultura, sport czy nauka. Ponadto, jest to idealny sposób na wyrażanie swoich poglądów i działanie na rzecz społeczności lokalnej. Stowarzyszenia mają także wiele korzyści prawnych, takich jak możliwość ubiegania się o dotacje czy zwolnienie z niektórych podatków. Dlatego, zakładanie stowarzyszeń jest niezwykle istotne dla promowania współpracy i rozwoju społeczności.

440
0
5
Doradca podatkowy Wrocław

Księgowość firmowa nie opiera się jedynie na regularnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz pilnowaniu bieżących spraw. To również umiejętność wybiegania i planowania przyszłości przedsiębiorstwa. Tak też działają nasi doradcy podatkowi z Wrocławia. To oni pozwolą państwu opracować dopasowane strategie rozwoju.

440
0
6
Restrukturyzacja firmy

Poszukujesz Kancelarii, która będzie w stanie poprowadzić sprawę związaną z postępowaniem upadłościowych? Przygotowaniem dokumentacji, wniosków oraz odwołań zajmą się pracownicy biura prawnego Zimmerman i Wspólnicy. Adwokaci, świadcząc komplementarną obsługę, uczestniczą we wszystkich czynnościach związanych z tego typu sprawami.

81
0
7
Ubezpieczenie komunikacyjne mazowieckie

Posiadanie samochodu nieodłącznie związane jest z zagadnieniem polis, takich jak OC, AC, Assistance czy NNW. Część z nich jest bezwzględnie obowiązkowa, co oznacza, że za brak ważnej opłaty grozi nam wysoki mandat karny. Nie ryzykuj - kup ubezpieczenie komunikacyjne, pomoże Ci w tym mazowiecka agencja.

206
0
8
Inwestycje Pracowni Finansowej

Pora myśleć o przyszłości i zapewnić obecnym, jak i przyszłym pokoleniom alternatywne źródła energii. Pomogą w tym inwestycje Pracowni Finansowej, która od wielu lat prowadzi projekty w modelu grupowym na rynku OZE. Beneficjenci mogą nie tylko pomnożyć swój kapitał, ale też przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa energetycznego.

130
0
9
Rodzaje postępowań

Przepisy dotyczące restrukturyzacji pomagają dłużnikowi w zawarciu układu z wierzycielami w przypadku ogłoszenia upadłości firmy. Poszczególne rodzaje postępowań, które podejmowane są w tej procedurze, różnią się między sobą między innymi poziomem ochrony oraz swobody dysponowania własnym majątkiem.

502
0
10
Biuro rachunkowe Szczecin

Od 19 lat wspieramy polskie przedsiębiorstwa, dbając o ich finanse oraz rozliczenia. Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w audytach podatkowych, doradztwie oraz prowadzeniu ksiąg, wychodząc naprzeciw potrzebom właścicieli firm, pragnących skupić się na podstawowych celach działalności. Posiadamy duże doświadczenie i jesteśmy wykwalifikowanymi rewidentami, którzy są w stanie skutecznie zadbać o interesy swoich Klientów.

268
0
11
Księgowość

Naszymi klientami są przeważnie osoby prowadzące własne firmy, warsztaty lub zakłady przemysłowe. Prowadzimy księgowość, w skład której wchodzi wypełnianie dokumentów, ewidencja przychodów czy dokumentacje kadrowo płacowe. Oferujemy również pomoc w zakładaniu i rejestrowaniu firmy, a także reprezentowanie firmy przed Urzędem skarbowym i ZUS.

321
0
12
Zakładanie spółek

Jedną ze specjalności firmy Dostępne Spółki jest zakładanie spółek. Wiemy doskonale o tym, że jest to proces skomplikowany i wymagający specyficznego podejścia oraz ogromnego zaangażowania. Z tego też powodu oferujemy państwu naszą profesjonalną pomoc. Zapewniamy, że dzięki naszej wiedzy, znajomości wszelkich meandrów prawa, a przede wszystkim dzięki doświadczeniu, możliwe będzie szybkie przejście przez proces jakim jest zakładanie spółek. Zachęcamy do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty. Szczegóły dostępne są na naszej stronie.

521
0
13
Sprawy spadkowe Kraków

Witaj w kancelarii mecenasa Piotra Sołhaja. Tutaj znajdziesz kompleksową obsługę prawną w zakresie spraw spadkowych w Krakowie. Jeśli bierzesz udział w procesie, w którym dochodzi do podważenia ostatniej woli zmarłego lub chcesz domagać się zachowku po nim, skorzystaj z porad specjalisty. Pełnimy pełnomocnictwo.

225
0
14
Profile aluminiowe

Zajmujemy się sprzedażą między innymi ram do obrazów oraz systemów linkowych. Oferowane przez nas profile aluminiowe dostępne są w wielu kolorach (od jasnych po ciemne) oraz w różnych wymiarach (o długości 308 cm i więcej). Listwy chronią materiał reklamowy przed uszkodzeniami i negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.

147
0
15
Przetworniki wilgotności

Nie wyobrażamy sobie już dziś życia bez wielu urządzeń: telewizora, przed którym spędzamy statystycznie 3-4 godziny (przodują Amerykanie, Polacy w środku stawki), internetu, który poza rozrywką jest znakomitym narzędziem pracy. Dzięki protokołowi IP możemy: świadczyć pracę, kupować różnego rodzaju przetworniki wilgotności, perfumy, książki, brać pożyczkę, płacić rachunki, rozmawiać, przesyłać szybko dokumenty. I to wszystko nie wychodząc z domu! Od kilku lat hitem urządzenia wyposażone w przetworniki wilgotności nawilżające powietrze. Przetworniki wilgotności wykrywają zbyt suche powietrze i nawilżają je parą, co wpływa na nasze zdrowie.

295
1
16
Profile aluminiowe

Stojak na katalogi musi być dość lekki i najlepiej gdy ma profile aluminiowe. W ten sposób, nawet podczas targów, łatwiej jest go przesunąć. Zdarza się bowiem, że wybrane przez nas początkowe miejsce jego postawienia jest nieodpowiednie (na przykład tarasuje lekko przejście). Wówczas, jeżeli profile aluminiowe są odpowiednio wykonane, nie będzie żadnego problemu z jego przemieszczeniem. Pamiętajmy również, że czasami warto zainwestować w stojak na kółkach – sprawa będzie jeszcze prostsza. Jeżeli chodzi o profile aluminiowe oraz rzeczy z nich wytworzone są one warte swojej ceny.

490
0
≡ 2024 © swiat-fantastyki.