Ocena strony 3

Oceny:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
windykacja

Windykacja należności to nasza specjalność, o czym przekonało się wiele tych osób, które do tej pory zdecydowały się na nawiązanie z nami współpracy. Jeżeli masz problem z odzyskaniem długu, skorzystaj z naszej pomocy. Jesteśmy pewni, że działania naszej firmy oraz jej skuteczność zyskają Twoją aprobatę.

45
0
2
Spółka na Węgrzech

Dzięki szybko rosnącemu PKB i niskim podatkom dochodowym spółka na Węgrzech to atrakcyjne wyjście dla wielu zagranicznych przedsiębiorców. Rozróżniamy cztery możliwe rodzaje działalności: pierwszy, z ograniczoną odpowiedzialnością (podobny do polskiego odpowiednika), drugi to działalność komandytowa, trzeci akcyjna oraz ostatni, tzw. oddział.

555
0
3
zarządzanie delegacjami Warszawa

Pomagamy przedsiębiorcom przygotować firmę do wkroczenia na nowy poziom funkcjonowania. Wiemy jak trudne może być zarządzanie delegacjami, a także w jaki sposób powinno przebiegać wdrażanie technologii. Dokładamy starań, aby nasze kroki wspierały działalność firm. Sprawdź obszary naszych specjalizacji i postaw krok w stronę przyszłości.

396
0
4
księgowość

Wykonujemy usługi rachunkowe, a nasze działania obejmują także uproszczoną księgowość. Jesteśmy elastyczni w zakresie rozliczania podatkowej księgi przychodów i rozchodów, dostosowując szczegółową ofertę do każdego klienta i służąc bogatym doświadczeniem, pozyskanym w trakcie wielu lat praktyki w branży finansowej.

242
0
5
Rodzaje postępowań

Przepisy dotyczące restrukturyzacji pomagają dłużnikowi w zawarciu układu z wierzycielami w przypadku ogłoszenia upadłości firmy. Poszczególne rodzaje postępowań, które podejmowane są w tej procedurze, różnią się między sobą między innymi poziomem ochrony oraz swobody dysponowania własnym majątkiem.

502
0
6
Biuro rachunkowe Szczecin

Od 19 lat wspieramy polskie przedsiębiorstwa, dbając o ich finanse oraz rozliczenia. Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w audytach podatkowych, doradztwie oraz prowadzeniu ksiąg, wychodząc naprzeciw potrzebom właścicieli firm, pragnących skupić się na podstawowych celach działalności. Posiadamy duże doświadczenie i jesteśmy wykwalifikowanymi rewidentami, którzy są w stanie skutecznie zadbać o interesy swoich Klientów.

268
0
7
Sklep z artykułami biurowymi

Nasz sklep z artykułami biurowymi oferuje Państwu wysokiej jakości akcesoria papiernicze, które sprawdzają się w codziennej pracy każdego biura. Zapewniamy dostęp do niezwykle praktycznych w zastosowaniu rozwiązań, wykonanych z trwałych materiałów. Nasza oferta to nie tylko produkty papiernicze i urządzenia, ale także szereg wyrobów dedykowanych z myślą o pracy biura. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi pieczątki, sprzęt AGD, galanterię biurową, a nawet artykuły spożywcze.

316
0
8
Zakładanie spółek

Jedną ze specjalności firmy Dostępne Spółki jest zakładanie spółek. Wiemy doskonale o tym, że jest to proces skomplikowany i wymagający specyficznego podejścia oraz ogromnego zaangażowania. Z tego też powodu oferujemy państwu naszą profesjonalną pomoc. Zapewniamy, że dzięki naszej wiedzy, znajomości wszelkich meandrów prawa, a przede wszystkim dzięki doświadczeniu, możliwe będzie szybkie przejście przez proces jakim jest zakładanie spółek. Zachęcamy do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty. Szczegóły dostępne są na naszej stronie.

521
0
9
Sprawy spadkowe Kraków

Witaj w kancelarii mecenasa Piotra Sołhaja. Tutaj znajdziesz kompleksową obsługę prawną w zakresie spraw spadkowych w Krakowie. Jeśli bierzesz udział w procesie, w którym dochodzi do podważenia ostatniej woli zmarłego lub chcesz domagać się zachowku po nim, skorzystaj z porad specjalisty. Pełnimy pełnomocnictwo.

225
0
10
Biuro rachunkowe Poznań

Zajmujemy się prowadzeniem księgowości, przygotowywaniem deklaracji podatkowych, a także sprawami kadrowo-płacowymi. Nasze biuro rachunkowe w Poznaniu zapewnia również wsparcie przy zakładaniu i rejestrowaniu spółek zarówno w Polsce, jak i w Anglii. Usługi kierujemy do klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych.

262
0
11
Profile aluminiowe

Zajmujemy się sprzedażą między innymi ram do obrazów oraz systemów linkowych. Oferowane przez nas profile aluminiowe dostępne są w wielu kolorach (od jasnych po ciemne) oraz w różnych wymiarach (o długości 308 cm i więcej). Listwy chronią materiał reklamowy przed uszkodzeniami i negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.

147
0
12
Przetworniki wilgotności

Nie wyobrażamy sobie już dziś życia bez wielu urządzeń: telewizora, przed którym spędzamy statystycznie 3-4 godziny (przodują Amerykanie, Polacy w środku stawki), internetu, który poza rozrywką jest znakomitym narzędziem pracy. Dzięki protokołowi IP możemy: świadczyć pracę, kupować różnego rodzaju przetworniki wilgotności, perfumy, książki, brać pożyczkę, płacić rachunki, rozmawiać, przesyłać szybko dokumenty. I to wszystko nie wychodząc z domu! Od kilku lat hitem urządzenia wyposażone w przetworniki wilgotności nawilżające powietrze. Przetworniki wilgotności wykrywają zbyt suche powietrze i nawilżają je parą, co wpływa na nasze zdrowie.

295
1
13
Profile aluminiowe

Stojak na katalogi musi być dość lekki i najlepiej gdy ma profile aluminiowe. W ten sposób, nawet podczas targów, łatwiej jest go przesunąć. Zdarza się bowiem, że wybrane przez nas początkowe miejsce jego postawienia jest nieodpowiednie (na przykład tarasuje lekko przejście). Wówczas, jeżeli profile aluminiowe są odpowiednio wykonane, nie będzie żadnego problemu z jego przemieszczeniem. Pamiętajmy również, że czasami warto zainwestować w stojak na kółkach – sprawa będzie jeszcze prostsza. Jeżeli chodzi o profile aluminiowe oraz rzeczy z nich wytworzone są one warte swojej ceny.

490
0
≡ 2019 © swiat-fantastyki.