Ocena strony 3

Oceny:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Inwestycje Pracowni Finansowej

Pora myśleć o przyszłości i zapewnić obecnym, jak i przyszłym pokoleniom alternatywne źródła energii. Pomogą w tym inwestycje Pracowni Finansowej, która od wielu lat prowadzi projekty w modelu grupowym na rynku OZE. Beneficjenci mogą nie tylko pomnożyć swój kapitał, ale też przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa energetycznego.

130
0
2
Obsługa kadrowo-płacowa Poznań

Zajmujemy się usługami księgowymi i rachunkowymi przede wszystkim dla przedsiębiorstw funkcjonujących na terenie Poznania. Przez nasze biuro wykonywana jest chociażby obsługa kadrowo-płacowa, ale także możemy zaoferować prowadzenie Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów firmy czy doradztwa podatkowego.

505
0
3
Rodzaje postępowań

Przepisy dotyczące restrukturyzacji pomagają dłużnikowi w zawarciu układu z wierzycielami w przypadku ogłoszenia upadłości firmy. Poszczególne rodzaje postępowań, które podejmowane są w tej procedurze, różnią się między sobą między innymi poziomem ochrony oraz swobody dysponowania własnym majątkiem.

502
0
4
Biuro rachunkowe Szczecin

Od 19 lat wspieramy polskie przedsiębiorstwa, dbając o ich finanse oraz rozliczenia. Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w audytach podatkowych, doradztwie oraz prowadzeniu ksiąg, wychodząc naprzeciw potrzebom właścicieli firm, pragnących skupić się na podstawowych celach działalności. Posiadamy duże doświadczenie i jesteśmy wykwalifikowanymi rewidentami, którzy są w stanie skutecznie zadbać o interesy swoich Klientów.

268
0
5
Sklep z artykułami biurowymi

Nasz sklep z artykułami biurowymi oferuje Państwu wysokiej jakości akcesoria papiernicze, które sprawdzają się w codziennej pracy każdego biura. Zapewniamy dostęp do niezwykle praktycznych w zastosowaniu rozwiązań, wykonanych z trwałych materiałów. Nasza oferta to nie tylko produkty papiernicze i urządzenia, ale także szereg wyrobów dedykowanych z myślą o pracy biura. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi pieczątki, sprzęt AGD, galanterię biurową, a nawet artykuły spożywcze.

316
0
6
Księgowość

Naszymi klientami są przeważnie osoby prowadzące własne firmy, warsztaty lub zakłady przemysłowe. Prowadzimy księgowość, w skład której wchodzi wypełnianie dokumentów, ewidencja przychodów czy dokumentacje kadrowo płacowe. Oferujemy również pomoc w zakładaniu i rejestrowaniu firmy, a także reprezentowanie firmy przed Urzędem skarbowym i ZUS.

321
0
7
Zakładanie spółek

Jedną ze specjalności firmy Dostępne Spółki jest zakładanie spółek. Wiemy doskonale o tym, że jest to proces skomplikowany i wymagający specyficznego podejścia oraz ogromnego zaangażowania. Z tego też powodu oferujemy państwu naszą profesjonalną pomoc. Zapewniamy, że dzięki naszej wiedzy, znajomości wszelkich meandrów prawa, a przede wszystkim dzięki doświadczeniu, możliwe będzie szybkie przejście przez proces jakim jest zakładanie spółek. Zachęcamy do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty. Szczegóły dostępne są na naszej stronie.

521
0
8
Sprawy spadkowe Kraków

Witaj w kancelarii mecenasa Piotra Sołhaja. Tutaj znajdziesz kompleksową obsługę prawną w zakresie spraw spadkowych w Krakowie. Jeśli bierzesz udział w procesie, w którym dochodzi do podważenia ostatniej woli zmarłego lub chcesz domagać się zachowku po nim, skorzystaj z porad specjalisty. Pełnimy pełnomocnictwo.

225
0
9
Profile aluminiowe

Zajmujemy się sprzedażą między innymi ram do obrazów oraz systemów linkowych. Oferowane przez nas profile aluminiowe dostępne są w wielu kolorach (od jasnych po ciemne) oraz w różnych wymiarach (o długości 308 cm i więcej). Listwy chronią materiał reklamowy przed uszkodzeniami i negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.

147
0
10
Przetworniki wilgotności

Nie wyobrażamy sobie już dziś życia bez wielu urządzeń: telewizora, przed którym spędzamy statystycznie 3-4 godziny (przodują Amerykanie, Polacy w środku stawki), internetu, który poza rozrywką jest znakomitym narzędziem pracy. Dzięki protokołowi IP możemy: świadczyć pracę, kupować różnego rodzaju przetworniki wilgotności, perfumy, książki, brać pożyczkę, płacić rachunki, rozmawiać, przesyłać szybko dokumenty. I to wszystko nie wychodząc z domu! Od kilku lat hitem urządzenia wyposażone w przetworniki wilgotności nawilżające powietrze. Przetworniki wilgotności wykrywają zbyt suche powietrze i nawilżają je parą, co wpływa na nasze zdrowie.

295
1
11
Profile aluminiowe

Stojak na katalogi musi być dość lekki i najlepiej gdy ma profile aluminiowe. W ten sposób, nawet podczas targów, łatwiej jest go przesunąć. Zdarza się bowiem, że wybrane przez nas początkowe miejsce jego postawienia jest nieodpowiednie (na przykład tarasuje lekko przejście). Wówczas, jeżeli profile aluminiowe są odpowiednio wykonane, nie będzie żadnego problemu z jego przemieszczeniem. Pamiętajmy również, że czasami warto zainwestować w stojak na kółkach – sprawa będzie jeszcze prostsza. Jeżeli chodzi o profile aluminiowe oraz rzeczy z nich wytworzone są one warte swojej ceny.

490
0
≡ 2020 © swiat-fantastyki.