Ocena strony 3

Oceny:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Biuro rachunkowe Szczecin

Od 19 lat wspieramy polskie przedsiębiorstwa, dbając o ich finanse oraz rozliczenia. Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w audytach podatkowych, doradztwie oraz prowadzeniu ksiąg, wychodząc naprzeciw potrzebom właścicieli firm, pragnących skupić się na podstawowych celach działalności. Posiadamy duże doświadczenie i jesteśmy wykwalifikowanymi rewidentami, którzy są w stanie skutecznie zadbać o interesy swoich Klientów.

268
0
2
Sklep z artykułami biurowymi

Nasz sklep z artykułami biurowymi oferuje Państwu wysokiej jakości akcesoria papiernicze, które sprawdzają się w codziennej pracy każdego biura. Zapewniamy dostęp do niezwykle praktycznych w zastosowaniu rozwiązań, wykonanych z trwałych materiałów. Nasza oferta to nie tylko produkty papiernicze i urządzenia, ale także szereg wyrobów dedykowanych z myślą o pracy biura. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi pieczątki, sprzęt AGD, galanterię biurową, a nawet artykuły spożywcze.

316
0
3
Księgowość

Naszymi klientami są przeważnie osoby prowadzące własne firmy, warsztaty lub zakłady przemysłowe. Prowadzimy księgowość, w skład której wchodzi wypełnianie dokumentów, ewidencja przychodów czy dokumentacje kadrowo płacowe. Oferujemy również pomoc w zakładaniu i rejestrowaniu firmy, a także reprezentowanie firmy przed Urzędem skarbowym i ZUS.

321
0
4
Zakładanie spółek

Jedną ze specjalności firmy Dostępne Spółki jest zakładanie spółek. Wiemy doskonale o tym, że jest to proces skomplikowany i wymagający specyficznego podejścia oraz ogromnego zaangażowania. Z tego też powodu oferujemy państwu naszą profesjonalną pomoc. Zapewniamy, że dzięki naszej wiedzy, znajomości wszelkich meandrów prawa, a przede wszystkim dzięki doświadczeniu, możliwe będzie szybkie przejście przez proces jakim jest zakładanie spółek. Zachęcamy do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty. Szczegóły dostępne są na naszej stronie.

521
0
5
Sprawy spadkowe Kraków

Witaj w kancelarii mecenasa Piotra Sołhaja. Tutaj znajdziesz kompleksową obsługę prawną w zakresie spraw spadkowych w Krakowie. Jeśli bierzesz udział w procesie, w którym dochodzi do podważenia ostatniej woli zmarłego lub chcesz domagać się zachowku po nim, skorzystaj z porad specjalisty. Pełnimy pełnomocnictwo.

225
0
6
Biuro rachunkowe Poznań

Zajmujemy się prowadzeniem księgowości, przygotowywaniem deklaracji podatkowych, a także sprawami kadrowo-płacowymi. Nasze biuro rachunkowe w Poznaniu zapewnia również wsparcie przy zakładaniu i rejestrowaniu spółek zarówno w Polsce, jak i w Anglii. Usługi kierujemy do klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych.

262
0
7
Profile aluminiowe

Zajmujemy się sprzedażą między innymi ram do obrazów oraz systemów linkowych. Oferowane przez nas profile aluminiowe dostępne są w wielu kolorach (od jasnych po ciemne) oraz w różnych wymiarach (o długości 308 cm i więcej). Listwy chronią materiał reklamowy przed uszkodzeniami i negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.

147
0
8
Zarządzanie flotą samochodową

Jedną z podstaw wydajnego funkcjonowania przedsiębiorstwa jest sprawne zarządzanie flotą samochodową. Niejednokrotnie koszty generowane właśnie przez flotę stanowią najpoważniejszy wydatek w zestawieniach danej firmy. Często poszukuje się sposobów na ich obniżenie, natomiast bez szczegółowej kontroli niemożliwe jest odnalezienie optymalnych środków prowadzących do oszczędności. Dzięki propozycji Arval zarządzanie flotą Państwa firmy już wkrótce będzie znacznie prostsze i wydajniejsze. Zapraszamy do poznania szczegółów.

387
0
9
Falownik

Nie jest wcale tak, że kobiety nie pchają się co zawodów, które powszechnie uważane są za męskie. Niektóre z nich interesują się tzw. nie-kobiecymi tematami i doskonale wiedzą, czym jest na przykład falownik. Od małego interesowały się przepływem prądu, ciekawiła ich elektryka i poszły przed siebie, nie oglądając się na normy w naszej kulturze. Falowniki rzeczywiście mają w sobie taką siłę, że mogą zaciekawiać. Te kobiety, które znają się na rzeczy, podpowiadają przeważnie dużym firmom, zajmującym się chociażby instalacjami elektrycznymi, że właśnie falownik to ich przyszłość.

422
0
10
Przetworniki wilgotności

Nie wyobrażamy sobie już dziś życia bez wielu urządzeń: telewizora, przed którym spędzamy statystycznie 3-4 godziny (przodują Amerykanie, Polacy w środku stawki), internetu, który poza rozrywką jest znakomitym narzędziem pracy. Dzięki protokołowi IP możemy: świadczyć pracę, kupować różnego rodzaju przetworniki wilgotności, perfumy, książki, brać pożyczkę, płacić rachunki, rozmawiać, przesyłać szybko dokumenty. I to wszystko nie wychodząc z domu! Od kilku lat hitem urządzenia wyposażone w przetworniki wilgotności nawilżające powietrze. Przetworniki wilgotności wykrywają zbyt suche powietrze i nawilżają je parą, co wpływa na nasze zdrowie.

295
1
11
Profile aluminiowe

Stojak na katalogi musi być dość lekki i najlepiej gdy ma profile aluminiowe. W ten sposób, nawet podczas targów, łatwiej jest go przesunąć. Zdarza się bowiem, że wybrane przez nas początkowe miejsce jego postawienia jest nieodpowiednie (na przykład tarasuje lekko przejście). Wówczas, jeżeli profile aluminiowe są odpowiednio wykonane, nie będzie żadnego problemu z jego przemieszczeniem. Pamiętajmy również, że czasami warto zainwestować w stojak na kółkach – sprawa będzie jeszcze prostsza. Jeżeli chodzi o profile aluminiowe oraz rzeczy z nich wytworzone są one warte swojej ceny.

490
0
≡ 2019 © swiat-fantastyki.